O nás

katka

 

Ponúkame krtkovanie – elektromechanické čistenie kanalizácie špirálou, ktoré sa hodí na menšie priemery a hlavne na vnútornú kanalizáciu. Vysokotlakové čistenie kanalizácie špeciálnymi vozidlami je samozrejmosťou.

 

V prípade opakovaných problémov s kanalizáciou doporučujeme TV-monitoring kanalizačného potrubia, vyhľadanie presnej trasy potrubia rádiolokátorom. Zákazníkovi odovzdáme DVD záznam s návrhom riešenia jeho problému. Náš profesionálny tím je pripravený okamžite vzniknutú situáciu vyriešiť. Podľa okolností zvažujeme bezvýkopovú opravu resp. klasickú výkopovú opravu.

 

Doplnkové služby

Pre širšiu verejnosť poskytujeme aj doplnkové služby t.j. čistenie lapačov tukov, čerpanie žúmp a septikov, predaj baktérií a enzýmov. Pre klientov, ktorí majú vlastnú údržbu ponúkame profesionálne náradie a stroje od výrobcov Ridgid a Rioned na údržbu kanalizačnej siete.

 

Vedúca prevádzky

Od roku 2001 do roku 2008 som pôsobila vo firme KANAL M.P.S s.r.o. Získala som skúsenosti v obore čistenia kanalizácie, tv monitoringu a údržby kanalizačných sietí. Tieto získané skúsenosti chcem zúročiť aj vo firme KRTKO PROFÍK, s.r.o, ktorá sa stala partnerom správcu Službyt Nitra, s.r.o..

 

Teším sa na spoluprácu s Vami.

 

Katarína Bačová